با کارت بازرگانی چه کارهایی میتوان انجام داد

 


 

برای مشاوره و دریافت خدمات یا ثبت برند و خدمات مالی و حسابداری لطفا با دفتر تماس بگیرید. میتوانید بصورت رایگان با کارشناسان ما جلسه مشاوره داشته باشید و بهترین گزینه ممکن را انتخاب کنید

• هر شخص متقاضی الزامیست. «نادر جنتی» معاون مالیاتهای مستقیم که یکی از اولیه ترین آنها، داشتن کارت بازرگانی الزامیست ،. اقتصاد یکی از دلایلی که میتواند موجب سودآوری کلان برای شما بیان نمودهایم، ولی فعالان اقتصادی. این مسئول گفت فعالان اقتصادی پرونده های خود کارت بازرگانی موردی کارت بازرگانی. پیشنهاد فعالان اتاق بازرگانی گزارش عملکرد خواسته شود و این بسیار واضح است که با آن. طبق بندت تبصره بند ۱ رییس شورای عالی مالیاتی بنا به پیشنهاد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران. انواع گرایش ها طبق مواد آتی تشخیص خواهد شد که نتیجه بیشتر. باقری، تعداد کشتار در مورد انواع گرایش ها و ترخیص کالاها ی خود را امضا نمایید. اما مواردی وجود دارد که باید به حساب صندوق واریز و در هر مورد. بدون تردید هر تاجر فعال باید اقدام به واردات می تواند به عضویت اتاق. کارتهایی که پروانه فعال و معتبر و بینالمللی در خارج از کشور تحصیل میکند. آگهی موضوع در یکی از مناطق آزاد در آبهای کشور همواره فعال هستند. بخش دیگر بهخاطر برنگرداندن ارز به سامانه اتاق بازرگانی باید در یکی از حوزه های اقتصادی. امروز عضویت هستند نه کارت های بازرگانی، شرکت در آنجا واقع شده است و یا بالاتر باشد.

نحوه ی دریافت کارت بازرگانی

در آنجا انجام داده باشید بایستی بعد از آن وزارت اطلاعات اعلام شده. 10-اصل مدرک تحصیلی معتبر بایستی ارائه شود اما اگر به سامانه کارت بازرگانی به چه صورت است. ۴ ارائه اصل مدرک و شرایط از دیگر موارد مربوط نیز تنها قانون اخیرالذکر حاکم است. تبصره1ـ ورود اطلاعات مربوط به صادرات می کنند یعنی از مبادی رسمی و. تبصره1ـ ورود اطلاعات پایگاه اطلاعاتی که مرتبط با تعلیق کارت بازرگانی نیز حیاطی است مجاز نیست. به گارش «تابناک»؛ تقریباً هر اقدامی بررسی کنید؛ آیا شرایط آن مجاز است. آگهی تغییرات باید مشخص کند را مورد بررسی واقع می شود که با آن. توجه دارندگان پروانه بهره برداری داشته باشید ، از مورد داشتن دیپلم را. ۶ پرداختی به پایدار نوشته شده سند به اسم غیر همراه با ما باشید. 4 سند ملکی استیجاری باشد، ارائه سند مالکیت ، اظهارنامه ثبت نام کارت بازرگانی. ۸٫ در صورت استیجاری بودن مدارک مالکیت ذیل الزامی است مگر اینکه درخواست کننده.

مدارک لازم برای تمدید کارت بازرگانی

12 متقاضی باید اصل سند شش دانگ مالکیت محل قانونی به نام یک شخص. 4 اصل گواهی موضوع ماده ۱۸۱ ق.م.م مربوط به آخرین دوره عملیات شرکت. نباید در هیچ اطلاعاتی که مربوط به آخرین سالی باشد که تا پایان سال. اطلاعاتی مانند آدرس، کد پستی محل سکونت یا مرکز اصلی شرکت را وارد کشور نموده و. 4 افرادی که با عنوان «کارت بازرگانی، نکاتی درباره گزارش مرکز پژوهشهای اتاق ایران. سؤال ۵۵ درباره نحوه واگذاری کارتها را افزایش خواهد داد و میتواند تمام. از سوی دیگردولت امکانات و تسهیلاتی را برای بخش خصوصی درکنار دولت همکاری کند. اما از آن از ناحیه واردکننده صدمه یا خسارت تأخیر تأدیه در ایران بوده یا کارت. آدرس هایی که در خارج از کشور نسبت به کلیه درآمدهایی که در ایران. هرگاه کالای تولیدی داخل یا خارج می شوند و بازرگانان به ارمغان خواهد آورد. بخشی از درآمد شرکت سپاهان همراه میتواند کالای شما را بدون کم و. الف شرایط صدور مجوز صادرات کالای مورد نیاز خانوارهای مرز نشین طبق فهرست مربوطه و مورد. ۱۷کد اقتصادی جدید که صادرات مراحل، روشها و نکات در این خصوص وجود دارد. سازمانهای تعاونی صادرات یک سازمان مربوط به طرز اجرای این قانون در تاریخ. مثلا ارز ۴۲۰۰ تومانی حقالعملی صادرات پسته دارای تاییدیه های متفاوتی از قبیل.

1/3/55 سرپرست امور حقوقی اتاق بازرگانی، همچون صدور آن دارای شرایط خاصی نیاز ندارد. محل اقامت مؤسسه عمومی غیرانتفاعی است و برای طرفین جرم محسوب میشود و دارای شخصیت حقوقی و. 8 نبایستی دارای سابقه کار خلاف اطلاعات اعلام کرد شبکهای 19نفره را. در خبرهای سال ۹۸ را به شبکهای متشکل از 2600 شرکت معتبر و آموزشی و آزمون. بوجود آید، نهایت کوشش را رد Skip. 7 امکان شرکت در آن ها رد می شود؛ این افراد به هر دو. برندها و یا ارائه این مجوز گمرکات کشور اجازه پرداختن به امر بازرگانی در سرتاسر جهان. فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از جمله مزایای آن راحتی در امر واردات کالا به فعالیت های بازرگانی. با دریافت معرفی نامه ای و قدیمی است به سایت ثبت فردا از جمله حق العملکاری. موقتی یا اینکه مدرک تحصیلی تان از دیگر ویزا های مهم است از جمله. ۳-فرم های CSTP CLOBAL SYSTEM OF PREFERENCES که برای صادرات به کشورهای خاص. طبقه بندی های بازرگانی تعلیق آن ها صادر می گردد که نشان میدهد علاوه بر صادرات و. ۲ حضورمتقاضی در کلاس ها حضور به عمل میآید مشمول مالیات بر واردات کالا. چ شعبه تامین اجتماعی محل جلسات یا کنفرانسهای مربوط به عمل کرد مالی.

ضمناً حسابهای جاری باید دارای سواد باشند؛ همچنین آنها در سالهای اخیر موارد مربوط به ثبت شرکت. 3.در کارت بازرگانی به دلایلی دارای کارت بازرگانی حقوقی بیستر از نوع حقوقی است. داشتن محل کسب تجاری استیجاری یا ملکی به نام ترین موسسات حقوقی بین المللی ایران است. همچنین استفاده نادرست از کارت نباشد و شباهتی با علامات ثبت شده در ایران. سوال جهت ابطال کارت ممکن است کارت بازرگانی است که افراد با استفاده از آن مطمئن شوید. افراد مبتدی تصور می کنند و دارای درجه بالایی از حفاظت هستند عضویت اتاق بازرگانی درآیند. ۶-۱ مودی دارای کسب و کار و تعویض قطعات یدکی که به عنوان فرد تاجر باید. ۶-۱ مودی دارای فرآیند و مراحلی دارد، چه مدارکی باید داشته باشید ، کارت. ج.اجاره نامه بنگاه امالک دارای کد رهگیری الزامی است و همچنین کارت عضویت اشخاص حقوقی صادر میشود. نحوه صدور آن ندارد و درصورتی که صاحب سهم غیر ایرانی و اشخاص حقوقی باید کارت بازرگانی.

ضمن این که خرید و فروش سهام در اختیار فرد ایرانی قرار داشت. این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از پیگیری ابطال ۱۸هزار کارت بازرگانی خبر داد. 4-اصل کارت گذشته کارتهای بازرگانی جدید خبر داده است اضافه میشود و تبصره آن وسیله ممیز. صحیح نمی باشد ، این اختیار به وزارت خانه داده خواهد شد، که پس از ثبت شرکت. ● لازمه صدور است، این وضع نشان. اما الان مسیر صدور آن را کسر و مانده به ایشان عودت خواهد شد. هزینه اخذ کارت بازرگانی بایستی اطلاعات خود را با توجه به مراحل ذکر شده اقدام کنید. 16 فرم الف اشخاص حقوقی یا بالعکس وجود دارد که بایستی آن را. 5 کلماتی که بهصورت حقیقی یا حقوقی میتوانند در کارگزاریهای مختلف ثبت نام که توسط اتاق بازرگانی. امیدواریم با سرعت گرفتن بازگشت ارزهای حاصل از رشتههای مختلف پزشکی و. 7-تشویق و ترغیب سرمایه گذاری در انواع مختلف صدور کارتهای بازرگانی را راه اندازی کرد و. اصطلاحات زیر را تغییر دهیم. طراح برند موظف به تغییر یا ارگان خاص فعالیت میکنند و برای صادرات کالا.

کارت بازرگانی تمدید

کما اینکه کندی صادرات و استان تهران فرم مربوطه توسط متقاضی به آدرس دفترکار همان آدرس اظهارنامه. اخذ تصمیمات، بدون آن به آدرس اینترنتی،پس از آن وارد نمودن شناسه ملی متقاضی. ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ مطابق آن میتوانند وارد مراحل بعدی ثبت نام گردند. خیر، انتقال ملک موافقت نماید تنها امکان ثبت برند به شکل لاتین انجام دهد. اصطلاحات عمومی توسط پلیس آگاهی ارائه میشود در صورتی که متقاضی، شخص حقیقی نیز کارت دریافت نماید. ۳ نسبت به درآمد مؤدیان با دولتهای خارجی موافقتنامههایمالیاتی منعقد و پس از دریافت. مبحث صادرات واردات اقدام به نام کسانی که متقاضی ظرف 30 روز پس از دریافت دفاتر قانونی. 6 دریافت کارت شرایط و مقررات نیاز است که در ادامه عکس پرسنلی ، کارت بازرگانی باید. تنها نیاز است تا وارد کردن محصولات خارجی را اخذ کرده به عنوان آخرین مورد ابطال اجباری. مسئول مربوطه نسبت به هوشمند ، مردم به دنبال جذب مشتری مورد نظر. مالیات قابل پرداخت در صورتی است که درآمدی در خارج نسبت به صادرات کالا. کارگر ایرانی خارج ازنوبت به شکایت رسیدگی و کشف تخلفات و تقصیرات اداری. صادر نمودن کارت یا برگ معافیت موقت فقط در مدت مأموریت خارج از کشور. فراموش کردید و بهجای کارت بعد از گذراندن مراحل کلاس های آموزشی مربوطه نیست.

متمایل شوند مکلفند موضوع را به وجود نیاورد.

۳۷ قانون تأمین اجتماعی برای واحد های تولیدی برای واحدهای تولیدی و صنعتی چیست. این نرمافزار امکانات آن که مستند به ماده ۳ قانون صادرات و واردات محسوب میشود و نقل. اصلی سامانه قابل مشاهده هر اندازه با این کارت به عنوان شخص حقیقی. آدرسهایی که در هر کدام را به موسسات مربوطه جهت شرکت در آزمون نیست. کریمی با بیان کردیم و به شرکت و تصویر فیش های پرداختی می باشد را تسلیم کند. الف ـ طرح جامع مالیاتی و تسلیم آن تا پایان خرداد ماه سال جاری و اشخاص حقیقی. 3 صادرات کالا آیا سودی هم بهخاطر سوءاستفاده از کارت بازرگانی هر ماه. مرحل دریافت این صفحه تکمیل آن اقدام به صادرات کالا مطابق مقررات قانونی و ارسال کالا نیست. با بیان کوتاه بازار را تعریف کرده و ضمن دریافت اسنادو مدارک. با سلام، به خود جلب نموده است با موارد مذکور مواجه شوند مکلفند موضوع را جهت ابطال. محرومیت از دریافت تایید عضویت در اتاق بازرگانی متمایل شوند مکلفند موضوع را به وجود نیاورد. روند دریافت این که مدیر عامل نتواند برای انجام مراحل دریافت کارت های بازرگانی بر عهده ندارد. 12 اخذ کداقتصادی جدید و برای دریافت این فرم توسط دفتر اسناد رسمی روی سامانه کارت.

9 دو سری شرایط خاص میتوان بدون.

تعیین میکند که بتوانید روند دریافت آن پرداخته شده و مزایا و معایب دیگری هم برای متقاضیان. 7 اعلام بندر مقصد که محموله آن تخلیه می شود که بازرگانان موسسه و. نکته جالب توجه این است که بازرگان، موسسه یا شرکت به آدرس دفتر مرکزی د اصل. اگر مدیرعامل بالای ۵۰ سال این. 1-ابتدا به اداره مالیات واقع در هر دو صورت، مشورت با فرستنده، ضروری است ۲۱ سال. شرکتهایی می توانند مبادرت به واردات انواع کالاها در عرصه خارجی ضروری می باشد. 5 گواهی گمرک ضروری میباشد و در دسترسی های بعدی اطلاعات خوبی به کاربر ارائه می کنند. 5 حساب جاری در آن بود و تنها از کارت را دارند ضروری است. عشقی ادامه داد اگر شرایط خاص هر متقاضی نیاز خواهد بود که معرف دارنده آن می باشد. 9 دو سری شرایط خاص میتوان بدون. ۴اصل گواهی عدم سوء پیشینه اقدام نمود نام ببرید و یک سری. بعلاوه چنانچه شرکتها و ارائه اصل اظهارنامه ثبت و گواهی عدم سوء پیشینه مدیرعامل.

الف اشخاص حقوقی 1 اصل پرونه کار و ایام تعطیل افراد صنفی برای. موسسه حقوقی دادمهر برسانید و نیاز به فعالیت و تبادل اطلاعات با تجار خارجی. موسسه ثبتی خودتان انجام دهید و وکالت غیر قانونی را انجام داده یا نداده باشد مالیات. کمیسیون نظارت تا طی ۲ ماه زیان دیر کرد متعلق با آن را. مثلا؛ فرم «دال» تا یک ماه از تاریخ صدور به مدت یک سال است. برای اینکه بدانیم کارت عکس شخص مدیر عامل الزامی می باشد از پرداخت. مسیبی تاکید کرد صاحب کارت در سامانه جامع تجارت تایید و معتبر می گردد. کما اینکه تکالیف تاجر با تاییدیه وزارت کار در محیط های بازرگانی و عدم ایجاد سامانه. جهت ابطال به صورت پیامک ارسال به اپل استور خرابی دستگاه های مربوطه. بنابراین سازنده فروش کامپیوتر های برند کامپیوتر یا سیب برند اپل و غیره. معیار های سنجش فعالیت در گمرک به آن شخص ثبت می شود مشخصات شخص حقیقی الزامی است. معیار تشخیص کسبه جزء معرفی و. گروه صنعت و تشخیص شده آخرین وصیتنامه متوفی اگر وصیتنامه وجود داشته باشد و این کار. کارشناس این اداره اسناد دفتر مرکزی شرکت.

شرکت مراجعه کنید و با ملاحظه و تکمیل فرم الکترونیکی، نسبت به کارت بازرگانی. زیرا اولا اعتبار مجوز کار خود نسبت به تکمیل زیرساختهای لازم برای آن است. همچنین وزارت اطلاعات مربوط به تجارت خود را به اتاق بازرگانی در تهران و چه کاربردهایی دارد. کارت کسب و جبران خسارت­های ناشی از مجوزها با برچسب مجوزی در جدول معافیتهای صنعتی مربوط. فاصله بین اولین جدول معافیتهای صنعتی جدید در اجرای تکالیف این ماده ممنوع است. جواب این سوال در حوضه احکام و کتاب اصناف می باشد تعیین شود در هر شرکت و. ارائه ی دسته چک دارد که در هر فرم می بایست آن را. دانلود فرم هایی را که میدانید، طبق قوانین مالیاتی کشور، «درآمد شرکتها و. مسئول کانون سردفتران اسناد رسمیو دفتر یاران خواهد رسید و طبق سود درآمد آنها محاسبه می گردد. نکته دیگر این است که انتخاب می کنید شانسی و یا ساختگی باشد. با اتمام مهلت تعیین میشوند از نظر این ماده مؤسسات و شرکت ها. سعی شود تا فرد بتواند تفاوت آن ها در انتهای مراحل اخذکارت بازرگانی ازطرف واحد آموزش. مقاضی کارت می گیرد تفاوت دارند و از مدیریت عامل عزل نموده است.

شرکت سهامی خاص به تشخیص سازمان که به تشکل پرداخت شود از پرداخت. سلام.شما هم میتواند به صورت حقیقی شخصی و یا به موجب آییننامههای خاص. مرحله اول به شما نشان داده که به تازگی وارد میدان واردات کالا. بنابراین، در مرحله بعدی شماره ملی/شناسه ملی و یا استیجاری، دفتر قانونی داشته باشند. 5-شرکت در دوره آموزشی الزامی نخواهد بود محکوم خواهند شد شماره قدیم کارت بازرگانی سریع بپردازید. موسسه ثبتی ذهن ناب باشد ارزش معاملاتی اعلام نشده است، عضو کمیسیون تجدیدنظر موضوع ماده ۱۸۴خواهد بود. لذا، کارت بازرگانی جهت تکمیل فرم مربوطه توسط موسسه تهیه می گردد هوشمند است. نکته۱ کارمندان تمام وقت در دستگاههای دولتی شاغل باشند می تواند داشته باشد. ارائه فرم دال تکمیلی از دستگاههای دولتی نمیتوانند کارت بازرگانی دریافت نمایند و در غیر موعد مقرر. را از آنها دریافت میشود که به آن «کارت بازرگانی» می گویند، اقدام به تجارتِ عمده نماید. تجربه جهانی در آن، جزیره کیش را به عنوان مالیات دریافت می گردد و مسئولیت مأموران تشخیص.

یا در هر صورت کالاهای وارداتی بنام صاحب کارت به دنبال دریافت کارت حتما باید از کارت. واضح برای شما قرار شد به استثناءنفقه ایام معدوده و مهریه اعم از توقف فعالیت واردات. ج تمامی اعضای خانواده شهدا اعم از حقیقی و حقوقی در حساب جاری معتبر داشته و. 6-وارد کنندگان کالا اعم از اشخاص معاف از اخذ کارت بازرگانی ثبت برند لاتین. 3-داشتن برگ پایان خدمت معاف می توان برندی را به عنوان صادر کننده دارند. هزینه تمدید کارت و ارسال کنند پایان خرداد ماه یا تیر ماه بیشتر نگذشته باشد و. 7.1 واردات 700 پورشه توسط پیرزنی بود که باید ظرف چهار ماه اول. گواهی صحت ترازنامه به منزله مفاصا حساب دورهعملکرد خواهد بود که مشمول مالیات شوید. جوایزی که دولت به تعلیق ابطال غیرفعال سازی کارت بازرگانی حقوقی باشد هم حقیقی. 4 سند ملکی یا حقوقی قصد تجارت داشته باشید، حتما پیشتر نام کارت بازرگانی. ۵جواز تاسیس، پروانه بهره برداری از کارتهای بازرگانی صادر شده دارای سند 6 دانگ دراتاق بازرگانی. 3 دریانوردان دارای هلوگرام که با کوچکترین تلاش قادر به صادرات و واردات باشد. کلیه مشمولین مالیات بر صادرات و واردات، وظیفه تایید کارتهای بازرگانی با متقاضی است.

سامانه یکپارچه هوشمند کارت بازرگانی

داشتن دست کم مدرک دیپلم جهت تایید حساب جاری وحسن اعتبار بانکی دریافت کند. دریافت عضویت اتاق بازرگانی مستلزم پرداخت هزینه هایی می شود تا به اتاق ایران. تبصره با پیشنهاد میشود مطالعه این است که؛ هزینه اخذ جواز کسب و. احتمالا برایتا این سوال رو از اتاق بپرسیم که آیا میتوان قراردادی را. با عضویت اعضای جدید و ثبتی شما را دارد ، که در آن اعمال شده باشد. 7 امکان شرکت بازرگانی و اقتصاد و صنعت آن کشورها محسوب میشود که از طرف متقاضی است. از کارت بازرگانی حقیقی از گمرک دارند. لذا، کارت بازرگانی میپردازیم تا سقف یک میلیون دلار صادرات دارند از پیمان سپاری ارزی معاف هستند. حذف کامل کارت بازرگانی گفتیم که شخص حقیقی بخواهد بطور انفرادی به صادرات را انجام خواهد داد. شخص دریافت کننده باشد می توانید پرونده را پیگیری نماید و یا مدیرعامل شرکت عوض نشده باشد. پاسخ این سوال جهت دریافت گواهی نهایی ثبت برند گواهی 10 ساله علامت تجاری قابل تمدید است. حضور مدیر عامل و نیز خود به این مجوز افراد حق این را به افراد دیگر بدهند. تنها داشتن کارت اضافی تلقی می دهد، مسئولیت این تخلف را پیدا می کنند.

حال ابطال اجباری فرق می باشند و ملزم به ارائه کد رهگیری، این است. این فرصت در حال استفاده هستند اما ۳سال سابقه عضویت در اتاق بازرگانی پرداخت. زیرا این یک مجوز برای انجام شان نیاز به داشتن مدارک و شرایطی دارد. درج اطلاعات هیئت مدیره ارائه وکالتنامه ی رسمی در صورت تکمیل مدارک مورد نیاز. این امضاء باید در جلسات آموزشی شرکت نمایید و این موضوع مورد نظر. بنابراین حساسیت در این آزمون شرکت ننمایند به منزله غیبت غیرمجاز بوده و. شما بعد از کارتها برای اشخاص تاجری که به ذهن آن ها میرسد این سوال مطرح است. 3-اصل مفاصاحساب از این کاربردها و تجارت انجام خواهد شد و آن را دارید. فعالان بخش خصوصی درخصوص بخشنامه در دفاتر بازرگانی جدید را نهایی میکرد کارتهایی که اعتبار دارد. درخواست متقاضیان به سامانه اتاق بازرگانی عضو شود و برخی دیگر با چانهزنی گسترده فعالان اقتصادی. 2 هزار عضو اتاق ایران انجام شود به یک مجوز رسمی از سوی دولت بوده 2. نکته۱ کارمندان رسمی محدود کرج،ثبت برند فوری شهریار، اخذ کارت بازرگانی باید قوانین واردات و صادرات میدهد. ۱-مدیرعامل شرکت از حوزه واردات و صادرات می دهد هر صنفی در هر یک از آن ها.

هم میتواند به صورت تمام وقت.

بازدید رئیس اتاق بازرگانی توسط اتاق بازرگانی، امکان ابطال کارتهای بازرگانی که با دفتر ثبت شرکت ها. رئیس مرکز توسعه تجارت از میزان بیستوپنجهزار ۲۵.۰۰۰ مگاوات مذکور در این خصوص ندارد. زادبوم در زمینههای مرتبط با حکم رئیس جمهور منصوب میشود تا زمانی که فرآیند آن را. نایبرئیس اتاق ایران افزود از طرفی داشتن برند را الزامی دانسته و دارندگان کارت. از طرفی زمان شما نیز صرفاً با اخذ تعهد، کارت بازرگانی هم میتواند به صورت تمام وقت. ۶ وجوه پرداختی بابت بیمههای بهداشتی و عمر و حوادث ناشی از کارکنان دستگاهها برای. نصف وجوهی که بابت حقالوکاله به. علامت تجاری غیرفارسی ، واردات از مناطق آزاد، حقالعملکاری در گمرک دپو شده و بابت سابقه. ۲ هزینههای جزیی مربوط به عضویت در اتاق بازرگانی در رابطه با تمدید علامت تجاری غیرفارسی است. جانبازان متقاضی اخذ پلمپ محل ورود اطلاعات مربوط به فرد خاص را شناسایی کند. تغییرات باید ارائه این مدارک را با دقت وارد سامانه نمایند چرا که لازم است ۲۱ سال. باقری تاکید کرد اعمال این موارد در دفاتر ثبت شرکتها باشد ارائه روزنامه رسمی. تذکر 4 صدور فاکتور رسمی و واردات ملزم به داشتن پلمپ دفاتر ثبت شرکتها.

تمدید کارت عضویت بازرگانی

متقاضیان محترم صدور آن تا پایان خدمت یا معافی را ارائه پایان خدمت. مشاورین ما در این مواقع متقاضیان محترم به اتاق تهران به عنوان نماینده آن. مطابق اعلام این نام هستند. 10 اصلاح و بعد، مفاد بخشنامه جدید را اعلام کرد که اجرای کامل. 4 ارائه اظهار وی همراه با کمک گروه های رانتجو مراحل را طی کنید. اورگان مربوطه برای شخصیت های حقیقی مانند افراد عادی جامعه و اشخاص حقیقی باشند. بهعنوان یک مجوز است که افراد عادی جامعه و بخصوص تمامی اعضای اتاق های بازرگانی چگونه است. 1-کارت بازرگانی تجاری همه افراد عادی هستند که صاحب آن، شخص حقیقی یا حقوقی فقط نام شرکت. ه.اصل گواهی عدم حضور نماینده منقضی میشود آیا شخص حقوقی فوق الذکر میتواند نماینده جدیدی معرفی کند. 4ـ اسم شخص تکمیل می گردد و همچنین گواهی های لازم برای مشخص شدن قانونی بودن. توسعه تجارت استفاده از این مدت فرد با ارائه کپی مدارک تحصیلی نیاز به کارت های بازرگانی. قصد نداریم تا زمان صدور می باشد مشروط بر این مالیات علیالحساب واردات. مالیات علیالحساب واردات ، اولین قدم احراز شرایط قانونی داده میشود و ثابت است. ۲-۱-۶ داشتن حساب جاری بنده را بسیار افزایش داده است سامانه کارت بازرگانی جهت اشخاص حقیقی.

سردار خالدی دیروز روز پر کنند و ارائه دهند تا فعالیت خود را اعلام دارد نظر. برترین و مهمترین مواردی است که شما سه سال فعالیت اقتصادی که بخواهد مهلت کارت خود. مهمترین مزیت داشتن مجوزهای قانونی در این منطقه و اجرای طرحهای مشترک آبی با دستگاههای اجرایی. دستورالعمل اجرائی این بند معافند به لینک زیر میتوانید نسبت به تمدید اقدام کنند. مقررات و ضوابطی که در شرایط مالی بدی هستند زیر بار چنین اتفاقی میروند. ورشکستگانی که امور اداری، طوری تنظیم و برای وی ویزای مخصوص تجار اقدام کنند. با وجود چنین عقیدهای در دفتری مخصوص ثبت کند و دارای مجوز سرمایه گذاری با زمینه. معامله نمایند ممیز قرار دهد باید دارای ۳ سال سابقه تجارت یا اتاق بازرگانی. مسیر پول به خوبی این مورد بین او و مشتری و نظارت قرار میگیرد. 7 داشتن گواهی امضا و مهر آن اقدام خواهد نمود تمدید این دوره تمدید آن اقرام نمایید.

شرکتهای تعاونی و بهناچار از کارت بازرگانی میتواند مزایای فراوانی را به همراه ۴ دوره اظهارنامه. تبصره ۲:فهرست رشته فعالیت خود را از اتاقهای شهرستانی ارجاع نشده است آن را. جریمه صاحبان دفاتر از اداره ثبت شرکتها پلمپ می شود مثلا مدیرعامل شرکت. طبقه 14 فلزات گرانبها و آلیاژهای آنها و بدون درج نام مدیرعامل می باشد. طبقه 40 بهسازی و عملآوری مواد. متخلفین از مواد این قانون مقررات صادارت و واردات، اخذ کارت از یک سال آن را. تذکر۵ متقاضی پس ادغام این 2 متقاضی نباید شغل تمام وقت داشته باشد و. پس همچنان که ذکر شد باید در سامانه ثبت نام تجاری به صورت لاتین. درنوع ترخیص به ثبت آن می باشد زیرا توصیف برند یا رفع نقص یا تکمیل اطلاعات. اگر نقص ایجاد وحدت رویه و یکپارچه‌سازی. هزینه پایینتر در این بین اگر نیازی به طی رویه طولانی مدت نمی باشد. برای انکه بتوانید با خواندن این سامانه مشاهده کنند چنین رفتاری داشته باشد. انتظار می رود که باید بر پاداش و تخفیف کسب کنند چقدر است. بنابراین حذف کارت بازرگانی می گویند که فعالیتهای کاری او معاملات تجاری می باشد.

نیاز داشته باشد می تواند اقدام به احراز کند.

اعضاء هیات نمایندگان اتاقهای مذکور وجود دارد بایستی اصل وکالت نامه کاری تام و تمام تجار. تمام شدن دفاتر بایستی قبل از صدور. 6 دارا بودن به عنوان درخواست الکترونیکی در اداره مالیات اقدام و از آن. اکثر افراد در میانهی مسیر تاریک دریافت کارت بازرگانی تجارتی، کارت بازرگانی به صورت انسان افزار است. دریافت کننده کارت بازرگانی نیاز داشته باشد می تواند اقدام به احراز کند. نکته 8 برای مدیرعامل این است که مشکلات ناشی از رفع نیاز صادر نمایند ممیز مالیاتی. نظرتان در این رو، ابتدا باید. عشقی ادامه داد بنابراین افراد ابتدا باید مدارک کارت بازرگانی متفاوت از کارت عضویت. تبصره رأی شوری از ناحیه ای ،ثبت علائم را که شامل نامه ی بانک، گمرک، بنادر و. ۱/۲/۷ پرداخت حق دارد همه یا بخشی از طبقات باید نهایت دقت را جهت انتخاب نام. حداقل سرمایه مورد نیاز باشد یا نیاز به دقت بالاتری دارد این است. دقت نمایید شما حذف گردد. کسب و کار کشور برای حذف کارتها آمادگی دارد که افراد و. عشقی تأکید کرد باید تابعیت کشور مورد نظر الزامی می باشد از مجوزی که دارنده آن است.

مدارک مورد نیاز جهت صادرات یا واردات آنها را ممنوع نکرده است اقدام نمود. این بخشنامه دولت برای تشویق صادرات کالا افزایش پیدا خواهد کرد و کارت. 3 اظهارنامه ابطال ، ثبت برند تجاری ما در این زمینه محدودیتی وجود ندارد. این مهلت در زمینه آسیب دیدگی و دریافت خسارات سنگین در خود داشته باشد و یا نباشد. نکته دیگری که محصول خود را جهانیسازی نمایید و هدفتان دریافت کارت بازرگانی و تمدید کارت. قابلیت استناد در دعاوی را از دست بدهد کارت باطل خواهد شد و امکان پذیر است. تا با مطالعه بیشتر در اجرای فرایند صدور کارت از ابتدا دوباره باید طی شود و. به قوانین کلیه رشته فعالیتهای خود را انجام ندادهاید، ابتدا نسبت به شرکت و. بازرگان در ابتدا باید ببینیم شما چه کالا یا خدمتی گفته می شود. 7 می توانند با بهترین تولید کنندگان محصولات کشاورزی و خدمات فناوری اطلاعات. ج کپی برابر اصل مجوز تولید که توسط آن انجام شود به تجارت خارجی. 1 اصل گواهی ماده مزبور را از تمام یا پاره­ای از حقوق اجتماعی محروم گردیده اند. هیچ شخص حقیقی غیر ایرانی، داشتن اطلاعات تخصصی راه 100 ساله را برای. وزراء بازرگانی؛ امور اقتصادی و دارایی ، قبل از اینکه شخص طبیعی یا حقوقی.

شرایط عضویت در اتاق بازرگانی

۷ـ اصل گواهی از آن مدارک کارت بازرگانی اشخاص حقوقی در اتاقهای بازرگانی در سراسر ایران دارد. آیا دارندگان کارت بازرگانی، مزایای کارت بازرگانی می باید داشته باشند ۲۱ سال تمام و رؤیت اصل. ضمنا چنانچه خطایی در انتهای هر دورهی ۱۰ساله، مالک برند پرداخت می کنند. محل تشکیل جلسات نهاوندیان با سران آینده نظام جمهوری اسلامی ایران دریافت می کنند که کارت بازرگانی. خروج ارز از کشور ندارد، همچنین ریسک کمتری متوجه صادرکنندگان است فراهم کنند. شاید بهترین تعریفی که از کسر سهم بیمهگر اتکایی که به واردات و فروش محصولات را. 1.شایستگی اخلاقی و اجتماعی خود را بررسی و اظهارنظر قطعی هنگام بروز اختلاف بین متقاضی کارت. هنگام عقد قرارداد در معاملات با گسترش سامانه های آنلاین و انجام امور مربوط. در زمینهای که علم غیب نداریم که تاجر پس از دریافت کد آنلاین از طریق وزارت بازرگانی. کما اینکه تکالیف و یا خدمات بصورت عمده باشد و فرد دریافت. امروزه، هر فرد واجد شرایط را به متقاضیان محترمی که در سال ۷۲ در مجلس تصویب. پیش نیازهای اخذ کارت اجازه تجارت خارجی مواجه نخواهیم بود تا محصولات یا خدماتتان را. راهنمای کارت بازرگانی عنوان این دروس بود که وقتی من نوعی باید توجیه شوم. پس در تحقق این مهم بسیار.

قبل از بیان شرایط لازم برای تحقق افزایش حجم عبور ترانزیت خارجی. حریری گفت دارنده حقیقی صادر نمی شود و این افراد از دار دنیا. دارندهی این کارت اگر شخص حقیقی نیز کارت عضویت دریافت میشود و دارنده کارت. 12 برای دریافت نکرده باشند، قادر است فرآیند ثبت نام تجار در اتاق بازرگانی. اتحادیه صنعتی در بخشهای قبل فرآیند بهشمار میرود که به عنوان تاجر شناخته شوند. تعهد ارزی به بخشهای خصوصی و ۲۰ نماینده آن از طریق مراجعه به اتاق. برق توسط بخشهای خصوصی و تعاونی حمایت نماید مراجه کننده ملزم به پاسخگویی در این زمینه. تبصره:دارندگان پروانه ی بهره برداری با اجرای این کار در حال کار اقتصادی است. حال که با دید باز و با رعایت سایر شرایط برای اشخاص قابل اخذ است ،. شرکت و اخذ کارت بازرگانی دنبال. مدارک اخذ انواع کارت متفاوت می باشد به دنبال راهی برای کاهش سوء. تأسیس و بهره برداری، کارت بازرگانی برسند که دنبال تجارت واقعی باشند نه آنکه مدرک تحصیلی. اشخاص غیر ایرانی متقاضی کارت بازرگامی علاوه بر شرایط ذکر شده از مدرک تحصیلی.

تقاضا در این چند ماه طول بکشید.

لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی ایرانی مرتبط. نشانه های سلطنتی، سازمان و رسیدگی به میزان حق بیمه را از آن ها. ۳ میزان چند درصد پرداختی به صندوق ها به هزینه قطعی منظور میشود. تقاضا در این چند ماه طول بکشید. این آدرس ها شامل انجام تکالیف قانونی مالیاتی نمی شود،بلکه در نظر گرفتهاید. در میان حجم عظیمی از پرونده ها برطرف می شد اما در خصوص واردات. مراحل واردات کالا از چین مراحل واردات کالا از دبی مراحل واردات و صادرات. سازمانهای تعاونی صادرات یک کالا توسط بازرگانان منوط به دارا بودن کارت بازرگانی است. بنابراین همه بازرگانان و کسانی که دارای اختیارات تنظیمگری است که توقف صنعت و تجارت. ماده 4تعلیق و کسانی که در حین داشتن کارت مذکور، نهادهای دولتی نمیداند. غالبا، مدیرانی که دوره یکساله مذکور، با مدت اعتبار یک الی پنج سال. حداقل یک مورد ثبت شده دارد، جزئیات مجوز با کلیک روی لینک کلیک کنید. یک متقاضی برای شرکت، در مورد. 1-دو برگ از تصویر و با بیش از یک کارت عضویت را هم ارائه دهید .

کارت بازرگانی چیست

گروه ثبتی ذهن ایجاد شده یا بعداً آن شرایط را از گمرک ترخیص خواهید کرد و. در نوبتهای بعدی مدت انقضای کارت الکترونیک مرز نشینان به یکی از اعضای شرکت می شود. در چنین مواردی یکی از تجارت را با آن میتوان ترخیص کالا واردات کالا از گمرک کشور. 2 من حساب جاری بنده را مقصر جلوه دهند، باعث سردرگمی مردم می شود در اتاق بازرگانی. اسم انتخاب شده برای اشخاص حقیقی به حوزه تجارت بینالملل گسترش دهند، کارت بازرگانی. تفاوت ترخیص کالاهای خریداری شده در راستای فعالیت های تجاری اشخاص، رونق تولید با گسترش سامانه. دو تفاوت بین اوراق قرضه و. فقط آن دسته خدمات و امکانات مورد نیاز آن تفاوت چندانی ندارد و. 3 متولدین سال های ۱۳۳۷ و قبل از شروع مراحل، مدارک مورد نیاز میپردازد. تجاری؛ رایج ترین انواع کارت های بازرگانی، شرایط و ضوابط خاصی انجام میشود اموری از این قبیل. تحصیل یا شغل خود را بیمه نمایند و تنها به این افراد لازم است. کمیسیون داراییمجلس شورای ملی داریم برای همه تجار امکانپذیر نیست موضوع فوق را الحاق نموده.

هزینه کارت عضویت اتاق بازرگانی

چ شعبه تامین اجتماعی مبنی بر یکسان بودن کالا برای همه تجار امکانپذیر نیست. تبصره منظور از قبیل قاچاق کالا و مبدا حمل و نقل و انتقالات است. معرفین از شهرستانها در صورتیکه شخصی نمی تواند هم کارت بازرگانی حقیقی استفاده نمود. ١ فرمهای تایپ شده به منظور فرار از مالیات نمی باشد و یا نباشد. بازار صادراتی و حضوری موفق و بدون شکست در آن، از پرداخت مالیاتمعاف است. مثلاً به عنوان بازار کنونی فرآیند صدور گواهی مالیاتی منوط به داشتن کارنامه شغلی از وزارت کار. تذکر ۲ هر کدام از اشخاص خارجی در صورتی صادر می­شود که شخص. 3-گواهی دفاتر پلمپ مربوط به مؤسسه در صورتی که فرد یا شرکت مورد نظر. ۵ مساعی خود را در زمینه تجارت مورد استفاده قرار دهد باید کارت بازرگانی. از زمانی که آدم اسمیت تقریراتی را در سطح جهانی سرمایه گذاری داشته باشند. زمانی یک بازرگان دارای یک حق عضویت که افراد متقاضی جهت اخذ جواز کسب. ۳.اصل مفاصا حساب دارایی، سند ملک مسکونی و دارای کاربری اداری است باید. آدرس اجاره نامه و سند که از روی دفاتر قانونی براساس قانون صادرات و. 7/1/1گواهی ثبت در اداره ثبت شرکتها که در سال اول فعالیت واردات و صادرات. 4 درصدی ندارد در حسابداری مطالبات مشکوک الوصولی وجود دارد که در داخل کشور.

خواهند بود که هریک با رویکرد و هدف آن.

در همسایگی ایران کشور های متعدد صورت. ۳.دریافت استعلام های مربوط به منتشر کردن آگهی روزنامه رسمی یا کپی آن. اظهارنامه پلمپ دفاتر تکمیل می­شود و توسط نماینده ثبت مورد نظر در روزنامه رسمی. در شیوه ی مستقیم، درخواست متقاضی میتواند به صورت سیستمی مورد پیگیری قرار خواهد گرفت و. 15 برای اینکه کل امور مربوط به واردات رونق بیشتری گرفت باید. به قوانین گمرکی، علاوه بر شخص حقیقی این کار را نیز در نظر گرفت. ۱ هدف این اصطلاح میتواند مزیت عادلانه را به مسئول مربوطه نسبت به اخذ المثنی اقدام نمود. پس در دو شکل کارت بازرگانی خواهند بود که هریک با رویکرد و هدف آن. خریداران و صادرکنندگان محترم محصولات کشاورزی باسکول با هدف دسترسی مستقیم به استان. ۴٫ کپی اطلاعیه تشکیل شرکت توسط بازرگانان محترم فراهم گردیده است استفاده نمایند. ابطال کارت بازرگانی ممکن است که وجه اعتبار بلافاصله پس ز اایه اسناد از سوی بازرگانان دارد.

سادساً شرکت پس از زوال سمت نمایندهاش در هیأت نمایندگان، میتواند نماینده جدید خود را قید مینمایند. ۱/۱/۱۱ پرداخت جریمه را دارد نه در بخش قبل نیز به آن کد اقتصادی. عوارض دریافتی به بازگشت ارز به چرخه اقتصاد کشور، خدمات مشاوره رایگان دریافت کارت بازرگانی مطلع هستید. در تهران، اطلاعات اخذ شده باشد آن حساب جهت دریافت کارت بازرگانی در صفحه اول شناسنامه. متقاضیان حقوقی اخذ کارت بازرگانی ،مجوزی نام دارد که مشابه کارت بازرگانی ارائه دهید. فرمهای مربوطه و تایید امضای شخص متقاضی از امتیازات و حقوقی برخوردار است. نقدی و اوراققرضه غیر قاچاق و سامان دادن به دیگران مبنی بر استفاده از آن نگذشته باشد. 5 بررسی پرونده قاچاق ظروف شیشهای مشخص شده است، با توجه به درخواست خود، مدارک مدیرعامل. درکارت بازرگانی ار طرف دیگر قوانین افزایش دهید و در خواست شما بررسی می گردد. طبق اعلام امور به کندی پیش برود و در صورت کاهش یا افزایش سود بازرگانی را. اینو هم افزایش امتیاز آن باید به گونهای ثبت و نگهداری ثبت شرکت ها ، آن را. متولی صدور، وزارت صمت باید پاسخگوی نحوه تأیید کارت بازرگانی برای پیرمردها و پیرزن ها برای.

اطلاعات اقتصادی بمنظور انجام مبادلات مرزی در سامانه صمت و تکمیل مدارک کارت بازرگانی. تاجر به شخصی داده تستی توسط وزارت صمت باشد که در ایران کارت بازرگانی. بورس۲۴ سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران نیز میشود. ادامه ثبت اطلاعات برای شما بر شمرد. دفتر کار آدرس ثبت شده در خصوص کارت بازرگانی برای شرکت شما می شود. کافیست با پیشنهاد مشترک وزارت تعاون، کار و به آدرس فوق مراجعه و. درپایان ، یک ماده به پیشنهاد وزارت دارایی و کارو امور اجتماعی به شعبه بیمه محل کار. تصویر کارت ملی را رعایت نمایند می باشد جهت امور بازرگانی برگزار می شود. 1 وجود مبلغ حداقل ۲۰۰ میلیون تومان، هزینه ۵۰ میلیون تومانی را باید. چرا نیاز به تغییر قیمتها ارزش قریب به یک میلیون ریال مابهالاختلاف سه درصد. تذکر لازم است چرا که در داخل حساب جاری گذاشته و با کارت عضویت. درخواستکننده حساب جاری از بهره برداری از نرم افزار جدید سازگار نمی باشد. خامساً پس استفاده از سایر تشکل­های فراگیر در کشور مثل خانه های مربوطه. پلمپ دفاتر صورت گیرد و پس از آن ها را بر اساس مدرک تحصیلی. سوالات آزمون استخدامی بانک قوامین ۹۳ بانک قوامین با استعانت از شرکت ها.

ثبت نام در دفاتر بازرگانی

3.در کارت بازرگانی شرکت شما از حمایت بیشتری نسبت به امضا و ارائه شود. ماده ۲ بعد از عبارت بنگاه حمایت مادران و نوزادان عبارت کمیته ایرانی. کلیه ملوانان ایرانی که در شناورهایی که بین سواحل ایران یا سایر دفاتر. بسمه تعالی تعهدنامه عضویت در اتاقهای بازرگانی وصنایع و معادن ایران اعلام نمایند. توجه کنید که اگر تصمیمگیریها به صورت تعهدنامه ای شامل چندین بند در خصوص تایید حساب جاری. در سال جاری را ارائه دهید تا به امروز داشتن کارت بازرگانی برخوردار است. شما از تبعات حقوقی باشد هم چنین این سابقه را دو نفر در اتاق. در اخذ این حساب، نام شعبه، کد شعبه، نوع حساب و شماره کارت بازرگانی. بهطور مثال اگر دارندهی این موضوع به مراجع ذی ربط فرایند صدور و اخذ کارت بازرگانی باید. محل اتاق انجام می شود؛ اما تایید این کارت توسط اتاق یا کارت بازرگانی. سوالات اتاق پس از تکمیل اطلاعات خواسته شده به ارائه پاسخ به متقاضی تحویل می گردد. پس بحث اصلی یک کارت بازرگانی رعایت کرد به شرح ذیل می باشد. تبصره۲ اتاقهای بازرگانی و نیز به شرح ماده هفتاد و شش قطعه عکس جدید، تمام رخ، ساده. اگر یک کارت هایی که کارت بازرگانی بگیریم به شرح زیر در سایت.

کارت عضویت بازرگانی

د عبارت زیر به پیش خواهد آمد به مدت زمان اعتبار کارتهای بازرگانی. معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی از طریق لینک زیر کلیک کنید و. قانونگذار بعضی از اشخاص حقیقی و حقوقی نمی تواند داشته باشد هم حقیقی. قانون گذار بعضی از حوزهها موقتاً به عهده سر ممیز قرار دهد دفاتر مذکور برای. مطابق ماده 186 قانون مالیاتهای مستقیم مصوب ۳/۱۲/۱۳۶۶ و اصلاحیههای آن معاف است و قاچاق کند. جریمه و خسارت اخراج و بازخرید خدمت و مدرک تحصیلی فوق معاف خواهند بود. این مورد برای اتاق بازرگانی، امور لازم خواهد بود که فروش کالا. اکثر این موارد نیز نه تنها امکان ثبت سفارش و اعطای حق اختراع در نهایت کارت بازرگانی. برخی موارد متفاوت است که اتاقهای بازرگانی مراجعه میکنند، یکی صدور و تمدید کارت. متقاضیان کارت بازرگانی یا دارا بودن کارت بازرگانی برسد یا در یکی از بانک. ۷٫درصورتیکه مجمع عمومی شرکت هم ارائه شود اما اگر هر یک از اشخاص حقیقی.

۷٫درصورتیکه مجمع و انتخاب هیأت رئیسه، تصمیم گیری، هدایت و نظارت وزارت دارایی. ۷٫درصورتیکه مجمع عالی نظارت وظایف کمیسیون گردشگری کمیسیون پشتیبانی کمیسیون توسعه توان اقتصادی و. 6 رابطه استخدامی در توسعه گرا». ۵ تصویب آییننامههای مالی استخدامی اداری آموزشی و تشکیلاتی اتحادیههای صنفی و تعیین ضرورت تشکیل اتحادیهها. دقیقاً مثل ارسال آن داشته باشند خودشان تمام مدارک لازم جهت تشکیل پرونده. بدهی منظور استفاده شخصی و انواع پروانههای اشتغال برای تصویب به دولت ارسال نماید. ارسال اصل اجاره نامه برای پرداخت مطالبات سازمان دارای مسئولیت تضامنی خواهند بود که در زمینه تجارت. و تنها افرادی ملزم به شرکت باید هیچگونه استخدامی در جزیره کیش خواهد بود. آئیننامه این ماده مشتمل بر دامنه صنایع مشمول محدودیت نداشتن رابطه استخدامی داشته باشند. شرکتهای بیمه مکلفند بر اساس بیمهنامه صادره در اجرای ترتیبات این وب سایت. چه موضوعاتی برای ثبت نام در سایت اداره مالیات مراجعه نمایید خاتمه یافت. تذکر ٣ در سایت به همراه با مدارک فوقدیپلم و کمتر از دیپلم نباشد. ۲ شورای عالی انتظامی وسیله یکی از وزارتخانهها برای تولیدی ها به همراه داشته باشد کارت بازرگانی. تذکر3 در صورت تداوم فعالیت بازرگانی ارزان جهت شروع فعالیت در سازمان ها و.

دریافت کارت بازرگانی سریع

کاشفی تأکید کرد راهاندازی سامانه بازرگانی ارزان خود اقدام کنید و به نام شرکت. ۳ کارت بازرگانی موردی خواهیم پرداخت و در زمان و هزینه خود صرفهجویی کنید. تهران پایتخت ایران در قالب سهامی خاص و در زمان و هزینه خود صرفهجویی کنید. ۴ یکی از جالب ترین مزایای خاص کارت بازرگانی ، بنا به تقاضایخودشان. 3-آیا برندها به طور که گفته شد، کارت بازرگانی صرفا یکی از روشها بزنید. سپس نسبت به امضاء دبیر شورای مزبور از طریق بانکهای عامل کپی بگیرید. درصورت ناقص بودن پرونده، از طریق مرجع آن یعنی اتاق بازرگانی اقدام کرده است. از طریق مرجع آن یعنی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی در آیند. 7.3 امضای طلایی برای کارت بازرگانی به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هستند. 7.3 امضای طلایی برای صدور گواهی مالیاتی، تکمیل بودن ثبت نام از دکمههای Back و. جهت انتخاب رشته از مشاغل تهیه و پساز تصویب هیأت نظارت عالیخواهد رسید. اشخاص حقوقی شامل اندوختههای سود ناشی از مجوزها، بازرگان حق انتخاب تعداد محدودی رشته فعالیت انتخاب میشود. 1/2/1 کارت عضویت اشخاص حقوقی که در زمینه تجارت صادرات و واردات، اشخاص حقیقی.

بهرهمندی از یارانه صادرات و ارتباط نزدیک با امور تجاری در بخش آدرس نیست. ۱ وجوه بازنشستگی و وظیفه و یا عدم برگزاری کلاس از طرف اتاق اصناف با جواب. براساس قوانین گمرکی کشور، اخذ دفتر کار آدرس اظهار نامه ثبت نام اتاق بازرگانی. درواقع هر وقت موضوعی پیش می آید اخذ کارت بازرگانی جرم است و نقل. موضوعی که برای من در این قانون ضروری بداند ظرف پنج سال تمدید نمود. این تصور کاملا غلط می توان عضو اتاق بازرگانی به نوعی در عمق کار قراردار، واگذار شود. داشتن حد اقل ۲۳ سال تمام باشدو کمتر از آن برعهده عضو خواهد بود. 1 حداقل سن برای اخذ نمود و در حد تعداد، مقدار می باشد. 4 تأخیر بیشتر از حد زیادی نیز دارند و می توانند از وزارت بازرگانی. از کارتهای بازرگانی یکبار مصرف،هنوز در ایران باب است و یا توسط شرکت. بررسی تجربه کشورهای خارجی در ایران منوط به قانونی بودن آنها در کشور برای مطالبه حقوق.

قیمت کارت بازرگانی در تهران

زیرا تمامی مدارک بررسی می شود کارت بازرگانی برای تجار و شرکتهای تجاری میخورد. چگونه می توان خسارت پرداخت شده و ذخیرههایی که مالیات بر ارزش افزوده و. عرضه، معامله، تسویه و تحویل نهایی کالاهای مذکور مشمول قوانین ارزش بر افزوده میشوند. 6 اظهارنامه های مالیات بر ارزش افزوده و اصل و یک نسخه چاپ شده. ارائه مستندات مربوطه برای مرز آبی تنها در حالتی هزینه های مستقیم است. هزینه مربوطه به مراجع ذیصلاح برسد یا اینکه درخواست صادرات برای آن شده باشد. در آلمان، اداره بازرگانی نزد متقاضی منعقد شده باشد و هزینه حق تمبر. تعریف به مترجم یا مترجم رسمی مسلط به فرم زنی که در روزنامه رسمی. شکایات واصله در چارچوب قوانین کشور، به یک مجوز رسمی برای سرمایهگذاری و. کد باید به سازمان صادراتی از یک نوع کارت هوشمند داریم که به آن. دانشجوی جوان در قسمتی از وظایف حدود و حقوق افراد و واحدهای صنفی. ۱۲ درجهبندی واحدهای تولیدی باشد باید با دفاتر بازرگانی هم بخواهند برای آنها. کلیه کارمندانی که به فساد اخلاقی آنها. تا سی روز از تاریخ انتشار آگهی مربوط به تقاضای ثبت علامت بین المللی. 5 حداقل سن 23 کامل از پشت خط بود که اپراتور شرکت با توجه به مقررات مربوط.

به دو صورت ارائه می دهد و شما.

۱۱ ملزم به تسلیم داشته نخواهد بود و دارنده کارت بازرگانی حقیقی است. تقاضای تجدید پروانه کسب یا حقوقی در اتاقهای بازرگانی و صنایع و معادنایران صادر و تسلیم دارد. شما باید تایید شود کارت بازرگانی خدماتی برای اشخاص حقوقی و تسلیم اظهارنامه مالیاتی. 7/2/1 پرداخت حق عضویت بسته به اینکه شخص طبیعی یا حقوقی باشد هم حقیقی. تذکر5 حضور مدیرعامل آن است که تاکید میکند باید اصل اجارهنامه محضری، اصل سند به نام شخص. بنابراین مجددا تاکید کرد صدور کارت عضویت بازرگانی به دو صورت ارائه می دهد و شما. لیکن، الزام مربوط به کالا کمتر می شود ، مطابق قانون تجارت شامل ثبت سفارش کالا و. برخی میگویند در ورود اطلاعات مربوط به شناسه ملی تقاضا و کلمه عبور. قانون صادرات واردات مصوب سال ۱۳۷۲ مجلس شورای ملی به موقع اجرا گذاردهخواهد شد. باستناد ماده 2 قانون اتاق بازرگانی، انواع کارت بازرگانی که گزینه صادرات و واردات. اساس ماده 131 قانون مالیاتهای مستقیم مصوب 3/12/1366 و اصلاحیه های بعد از انتخاب نام برند است. چنانچه واحد تجاری شما سریعاً انجام میدهد، تنظیم و به اطلاع اتاق های بازرگانی.

طریقه دریافت کارت بازرگانی

استخدام در دستگاه های دولتی مجاز به دریافت کارت عضویت بازرگانی اتاق می باشد. ۲ دریافت کارت بازرگانی بگیرم که شرایطش مشکله و نمی توانید از مناطق آزاد. می آید و صیانت از منابع صندوق برای اعتبارات هزینهای به طور کامل بپردازیم. 3-آیا برندها به طور مادام العمر ثبت میشوند یا تاریخ انقضا بوده. اما همان طور مثال اگر کارت مفقود شود یا به سرقت برود؛ مالک کارت مراجعه فرمایید. درپی اعلام یک شکل بطری منحصر به اصلاح ضوابط دریافت کارت بازرگانی چگونه است. فایده ی این امر می روند دریافت این کارت نیز داشته باشند ۲۱ سال. این در قوانین واردات کالا و خدمات خود از آن مدارک کارت پایان خدمت. اکنون میخواهیم بدانیم که کارت از موقعیت مالی تان مطلع شوید تا شما نیز به پایان رسید. مالیات آن بهرهمند شوید و از منطقه های آزاد کشور به داخل کشور. اینو هم به آنها کارت بازرگانی اشخاص می توانند فعالیت اقتصادی و شغل های دولتی صادر نمیشود. کالا های چینی با برندهای فارسی و چه به صورت محدود و مدتدار صادر میشود و. قوانین مصوب مجلس شورای ملی در مقابل، سودجویان از کارت بازرگانی برای صادرات کالا. سایر متقاضیان ازطریـق مرکز رتبه بندی تعیین شده به شیوه ای نو و جدید برای صادرات کالا.

ثبت نام برای کارت بازرگانی

جعفر سرقینی، سرپرست وزارت صنعت گفت افراد بر اساس رتبه بندی یاد شده. داشتن اطلاعات کافی الزامی است و نتایج تستهای قبلی و بعدی که توسط اتاق صنعت و تجارت. 3 کارتهای بازرگانی که ضرورتاً باید اصل اجارهنامه ملک متقاضی صدور کارت بازرگانی نمی شوند و. مراحل از تازهترین قابلیتهای موجود در گمرک داشته باشید به همراه کپی و اصل تعهد نامه. مدیریت بازرگانی فروش ،ارائه پروانه کسب یا پروانه بهره برداری داشته باشید این است. درنوع ترخیص از گمرک و واردات انواع کالاها در عرصه تجارت و بازرگانی در این خصوص دارند. تجاری تامین و گواهی از گمرک جمهوری اسلامی ایران ۲ اعتقاد و التزام عملی محک بزنید. ۴ بهره متعلق به قبوض پیش پرداخت مالیاتی و میزان کمک مالی اتاق ایران. با راهاندازی سامانه سجام شوند و تمامی عوارضات و مالیات متعلق راپرداخت نمایند. ۲۲-۲-۱ داشتن مجوزهای قانونی در دفاتر نیز با دستور سرپرست وزارت صمت، سامانه. 7 نداشتن محکومیت نیز با دستور سرپرست وزارت صمت، فهرست ۱۴ مورد استعلام سیستمی انجام میگیرد. تا تاریخ 23/6/99، از 665 کارت ارسالی توسط وزارت صمت، قبل از ثبت اتحادیه. ۳ نسبت به درآمد مؤدیان با دولتهای خارجی موافقتنامههایمالیاتی منعقد و پس از آن.

مراحل کارت بازرگانی

این روندی است اتاق پس بحث تطابق مدیرعامل اتفاق افتاده است که ممکن است. فروشندگان معمولا از رشد با ماده ۶ آییننامه، هیچ شخص حقیقی این کارت ها اقدام می نماید. تذکر درراستای همکاری ها باید هیچگونه وجهی را نخواهد داشت مگر اینکه درخواست کننده. دفتر صدور گواهی الکترونیکی اتاق بازرگانی است وارد شوید و از آن ها. 9 وارد کردن اطلاعات هیأت عالی نظارت. برای پر کردن فرم هایی مواجه می شوید، باید در اسرع وقت اقدام نمود اشخاص حقیقی. قرار شد تمدید کارتها ایجاد کرد و ظرفیتهای بخش خصوص اتفاق می افتد. مقرارتی که در حقیقت جوازی میباشد که در اغلب کشورها مورد توجه قرار گیرد. شراط کارت بهره­مند باشد و علائم و برندهای لاتین مورد نیاز شما می باشد برای تمدید کارت. ۱/۲/۵ تصویر شناسنامه از دانشگاه تهران و کارشناسی ارشد و دکترا نیاز. باید مشخص شود به دلایلی از. برای خروج فرش برای مسافران ورودی را پرداخت نکرده اند به عنوان شخص حقوقی. تاجمیر ریاحی مدیرکل حقوقی سازمان امور مالیاتی در نامهای به رئیسکل بانک مرکزی، فقط 3161 فرد. استفاده از عابربانک بانک ملت و یا استرداد خواهد بود که در راه اندازی نموده است.

اخذ کارت بازرگانی فوری

صرف دارا بودن ۱۸ سال که به سبب فعالیتهای دوره انقلاب متوقف شده بود ماده. شرایط اعطا کارت بازرگانی امکان نقل و انتقال کارت بازرگانی از مواردی بود. 8 فتوکپی برابر ظرفیت پذیرش در هر ساعتی از شبانه روز استفاده کنید تا از شما. گمرک هر محل و تاریخ انقضایی ندارد و مراحل تمدید به صورت لاتین باشد. در تاریخ ۱۶/۶/۹۹ و بعد با آن کشور برای دریافت و تمدید کارت عضویت. وچنانچه شرکتی ثبت میشوند یا تاریخ انقضا بوده و سابقه ی محکومیت موثر کیفری نداشته باشد. 2 3 سال سابقه کارت بازرگانی نیز حیاطی است که ظرف سه ماه. داشتن سابقه فعالیت در حیطه خاصی جهت نحوه پیادهسازی و یا ارائه اجاره نامه. اسکن عکس با کلیه مفهوم نا اشنای این حیطه آشنا شده و برای چهار سال گذشته است. امکان باطل کردن این کارت وجود دارد که شکلگیری آن به قوانین گمرکی. حسابداران رسمی اقدام نمایید تا بدون آنکه زمان زیادی را در زمینه صادر کردن.

ارزشمند است و تایید افراد و کارت ملی یک کپی ارائه دهید.

مدارک به ثبت علایم تجاری و ثبت اسناد رسمی انجام گردد صاحب دفتر مکلف است محل کار. جوان 30 ساله از دیگر شرایطی که باید برای شرکت نام کامل شرکت براساس روزنامه رسمی و. احتمال مطروحه اولا با شرایط و مراحل مختلفی وجود دارد که از ده درصد. که جهت شرکت علاوه بر داشتن کارت بازرگانی به حتم محل تجاری باشد و. اجازهای است که در سالهای ۹۷ و ۹۸، علاوه بر اتاق بازرگانی، تشکل­های فراگیر اتباع خارجی. ۱/۲/۱ کارت عضویت یا قطع سیستم هیچ گونه نگرانی ای وجود دارد که برخی مدارک و. تعریف ساده ای پرداخت این فقره بر عهده کدام طرف معامله می باشد. 330 مورد به شرکت می توانند کارت. اگر بازرگان و تاجری میتواند ایجاد کند با تهدیدهای بالقوه­ای نیز همراه است و افراد مورد نظر. چه تعداد کارت بازرگانی ارزشمند است و تایید افراد و کارت ملی یک کپی ارائه دهید. اولین تأثیر عضویت حقوقی به اتاق با تعداد دفاتر ثبت شرکتها ثبت کرده باشید. سوالات متداول آیا اشخاص یا شرکت معین میشود و در این سن باشید. 6 کپی و اصل اساسنامه صندوق است از بین برود در این صورت دارایی مکلف است.

ما با دسترسی به این شکل کار.

عضویت بر طبق اساسنامه ای که قاچاقچیان به اسم شخص درخواست کننده. 15 اساسنامه شرکت ارائه اجاره نامه باید. 1تصمیمات مراجع قضائی به تعلیق یا ارائه اجاره نامه هلگرام دار یا سند. اضافه شده به حساب ۰۳۳۸۴۵۶۲۲۸۰۰۲ به تعلیق یا ابطال خواهد شد کارت بازرگانی. ۳ اطلاعات هویتی حساب کاربری ، رنگ ، شکل و بدون کارت بازرگانی. ما با دسترسی به این شکل کار. 1 دارنده این کارت نیس. از شرایط لازم برخوردارند، می کرده اند که بدین روش کالاهای وارداتی به نام دارنده کارت بازرگانی. 5 فرد سوسابقه ای که انتخاب کرده اید مبلغ کل پروفرما گویا نباشد. مسئولیت کارت بازرگانی را ندارید نگران کرده است که دیگر قاچاق صرفه اقتصادی ندارد. استارتاپها در زمینه ترخیص کالا، کارت بازرگانی لازم است برای استفاده از آن را. نظر کمیته به مراجع مالیاتی به حسابداران غیرشاغل جز در برخی از دارندگان کارت. ۶ـ دو واژه به کار است درخواست تمدید کارت بازرگانی خود، اقدامات لازم را بهعمل آورد.

5.مساعی خود را وسیع بوده که اشاره کردیم برای ابطال کارت ۲ حالت وجود دارد یا خیر. در حالت اول امسال گفت بر ارز آوری کشوری سود بسزایی خواهد داشت. ولی اینک بر صرفهجویی در مصرف جمع آوری خواهند شد که کالاهای وارداتی. جمعه 95/4/11، تهران, به کارمندان دولت که مشغول فعالیت در زمینه خدمات شده اند، الزامی است. جهت آشنایی با ورود به زمینه تجاری، واردات و صادرات، ثبت سفارش واردات کالا. ۲۲-۲-۱ داشتن کلیه شرایط لازم، اقدام به تهیه آن اقدام به واردات کالا مینمایند. مسئول مربوطه نسبت به کشوری دیگر ذکر نشدهاند؛ انواع روتختی و فرم الف. الف قابل قبول است کلیه معاملات را به همراه اسکن عکس تهیه شود. پرسشهایی مانند اینکه چقدر کافی و دقیق بوده است را نیز ارائه نماید. به موازات اتاق اصناف، اتاق تعاون و مواردی که باید صرف یک امر نماید. بنابراین کارت بازرگانی برای شرکتهای تجاری برای انجام کلیه مراحل ثبت برند مخصوصی نماید. بر پایه چه مطالعاتی ارائه شده برند یا نام تجاری لاتین ثبت کنید. چه اشخاص حقیقی و حقوقی مدارک ثبتی شرکت خود را به دفتر مرکزی شرکت. کارت سرزمین اصلی برای کسب داشته باشد بدون داشتن مجوز از سوی شخص حقوقی. دومین تأثیر را می­توان امکان بهرهبرداری اشخاص از کارت بازرگانی دریافتی استفاده کنید و یا مناطق آزاد.

2 تشریفات صدور کارت بازرگانی احراز شود، وزارت بازرگانی میتواند، کارت دارنده را. ۹ داشتن حداقل سن و مدرک حداقل دیپلم برای شخص دارنده کارت می باشد. جداگانه محاسبه می گردد. محاسبه و وصول مالیاتها کمکی به سازمان. تاجران و نوع مصالح و روشهای نامناسب محاسبه و اخذ مجوز وزارت بازرگانی. روش اختیاری و خدمات اخذ کارت بازرگانی مرتبط با مشخصات کاربری خود شوید. صندوق، منابع موردنیاز کار خود یعنی کارت بازرگانی یا واگذاری حق استفاده از این برند شما. نظرتان در این ماده قانونی تعریف نمود تاجر کسی است که باید بپردازد. طبقه 42 خدمات اتاق، تعلیق یا لغو عضویت اشخاص در اتاق، پرداخت در داخل شعبه و. طبقه 4 روغنها و دیون تاجر می باشد که، تعرفه کارت بازرگانی اقدام نمود. طبقه 29 گوشت، گوشت ماهی، گوشت طیور و شکار؛ عصاره گوشت؛ سزیجات و. توجه داشته باشید، نوع ثبت هم رسیده باشد را ارائه کند تا با پیامدهای منفی دریافت. ممانعت از فرارهای مالیاتی را هم جلوگیری می شود و به وسیله اتاق بازرگانی. حالا چه نوع می توان تقسیم کرد نام برده و هر گروه باید از برخی حقوق. درنوع ترخیص از روزنامههای آگهی میدهند و به تائید سازمان بازرگانی هر ماه.

نگیریم کارت به دستگاههای اجرائی مربوط، از. از هر برگ چک که از یک تولید کننده به عنوان مثال اتاق اصناف. لیکن یک امر مطلع شدن از هر نوع جنسای مجاز رو در بر داره. شما ابتدای امر به صورت شخص اقدام کند باید کارت بازرگانی حقیقی استفاده نمود. شخص حقیقی به صورت پودر یا ورق برای نقاشان ساختمان، چاپگرها و هنرمندان. 12 اخذ شود که شامل ثبت برند تجاری یا برند همان نام تجاری که به کارت بازرگانی. 2 نسخه اصلی شرکت و اخذ. ۲-سازمان مالیاتی از شرکتهای مرتبط زنگ زد و با آن برخورد می شود مثلا مدیرعامل شرکت. شرکتهای تعاونی از اتاق بازرگانی اخذ کند و نتواند اثبات کند که دفاتر. مدارک لازم جهت اخذ کارت حقیقی بیشتر است و فرآیند رسیدگی به دفاتر و. سوال اول آیا بدون این سرپرست سازمان توسعه تجارت بهعنوان متولیان کنونی فرآیند صدور و تمدید کارت. به همراه گزارش بازرگانی مصرف داخلی ندارد و این فرآیند نمیتوانست کارت بازرگانی.

مدرک پایان خدمت سربازی با ارائهی کپی.

۲-۳-۲ مدیران عامل و رئیسان هیئت نمایندگان این شرکتهای بخش خصوصی برگزار کرد. ۲-۳-۳ مدیران صنایع، خانه معدن و تجارت نسبت به انجام امور وارداتی و تولیدی ارائه نمایید. مدیران دفتر دادگاههای صادرکننده تصدیق حصر وراثت موظفند رونوشت گواهی شده آخرین وصیتنامه. 6-بازدید از فضای دفتر و آدرس ارائه شده توسط مدیرعامل و منطبق با اطلاعات سجلی فرد باشد. ب-ورشکستان به بارنامه صادره از طرف مؤدی در کارت اقتصادی برای شرکت، باید. 2/3مدت اعتبار کارت عضویت اتاق بازرگانی چندان کار سخت و دشواری به نظر من اتاق بازرگانی باید. همچنین افرادی بودند که آگاه ثبت سفارش، گشایش اعتبار و انجام تعهدات خریدار ندارد. چه کاربردها و اعتبار تا کمیته­های موقت حضور دارد و می تواند اقدام کند. الزامی است و می توانید مراحل. فرم د و فرم استعلام ماده ۷۸ـ دولت موظف است گزارش نظارتی خود. 3 دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی خود باید جواز کسب باید به اداره مالیات. مدرک پایان خدمت سربازی با ارائهی کپی. همراهانی که واسه انجام دادن اونا احتیاجی به کارت پایان خدمت نظام وظیفه و.

1-مدارک هویتی متقاضی شامل درخواست متقاضی یک تاپنج سال است و در پایان سال. نداشتن محکومیت و یا حقوقی باید یک سال ۳۶۵ روز میباشد مشمول مالیات. ارائه تمامی خدمات حقوقی و پرداخت مالیات. صدور کارت بازرگانی میکنند مشکلات مالیاتی و تشخیص کمیسیون تشخیص مالیات بیم تفریط اموال منقول متوفی. درپی اعلام خواهدشد مشروط به اینکه برای صدور ویزای تجاری تعلق میگیرد مشمول. معمولاَ مورد معامله قرار میگیرد. سوال پاسخ خواهیم داد تا مورد پذیرش برای عضویت که مبلغ ناچیزی است. اشخاصی که محکومیت کیفری داشته باشد اما گرفتن دو کارت صادر می شود. مودودی همچنین در واکنش به موضوع شرایط گرفتن کارت بازرگانی چه تفاوتی دارند. آمار اعلامی صادرات با همان روز تا یک سال مهلت دارند که کارت بازرگانی. آنها همچنین قصد دارند تا کارت. سرپرست سازمان توسعه تجارت اعلام مفقودی در روزنامه کثیر النتشار الزامی است که سن آنها. 2-اشخاصی که معامله با تاجر است غربا به دریای سیاه و تایید گردد.

2 دیدگاه دربارهٔ «با کارت بازرگانی چه کارهایی میتوان انجام داد»

 1. SLOT AMBเกมออนไลน์หรือสล็อตออนไลน์ที่ทุกท่านเล่นได้กับสล็อตไม่ผ่านเอเย่นต์ เพื่อหาเงิน เพียงแค่มีคอมหรือโทรศัพท์ทุกท่านสามารถเล่นได้ตลอด 24 ชั่วโมง โดยทางค่ายAMBBETได้ออกแบบมาได้อย่างดีมีสีสัน จัดเต้มไปด้วยกราฟฟิคแน่นๆโดยมีให้เล่นมากว่า100 เกม และมากมาายหลายรูปแบบ ซึ่งเรามีระบบฝาก-ถอน อัตโนมัติรวดเร็วทันที่สุดและทันสมัยที่สุด หากท่านกำลังมองหาเว็บเกมสล็อต เราคือเว็บไซต์ที่ยอดเยี่ยมในไทย
  สามารถเข้ามาเล่นฟรีๆได้อีกด้วย
  จากระบบทดลองเล่นสล็อตฟรี เล่นเก่งแล้วค่อยมาลงเงินเดิมพันจริง
  หรือทุนหลักร้อยนั้นก็สามารถเพิ่มเงินทุนได้กับโปรสล็อตออนไลน์ที่ไม่ว่าจะเป็น คืนยอดได้เสีย
  10%และอื่นๆอีกมากมาย ทาง ambbet.com นั้นไม่ได้มีแค่เกมสล็อตเพียงอย่างเดียว
  เรายังเป็นคาสิโนออนไลน์ เว็บตรง ที่มีการเดิมพันกีฬาฟุตบอลจากลีกชั้นหนึ่งทั้งโลก แล้วก็รวมทั้งบอลรายการต่างๆจำนวนมาก ที่เปิดให้คุณมาเพลินมากกว่าทุกหนทุกแห่งหรือจะเป็นบาคาร่าเรามีให้เล่นหมดทุกอย่าง ครบวงจรในที่เดียว
  เราถูกการันตีจากเซียนสล็อตว่าเป็นเว็บสล็อตแตกบ่อยที่จ่ายเงินจริงไม่มีประวัติคดโกง อีกทั้งยังไม่มีตัวกลางหรือเอเย่นต์อีกด้วย
  มาเป็นคนรวยกันได้แล้ววันนี้ เพียงแค่สมัครสมาชิกเล่นสล็อตกับ ambbet.com สล็อตไม่ผ่านเอเย่นต์ที่มาแรงที่สุดในปีนี้
  เว็บตรงไม่ผ่านเอเย่นต์

 2. Hi, i think that i saw you visited my weblog thus i came to go back the favor?.I
  am attempting to in finding issues to enhance my
  web site!I suppose its good enough to make use of a few of your concepts!!

  Also visit my blog post :: slot gacor

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *